09037121666 info@zinopetmag.com

غذای سگ

غذای سگ
درواقع غذای سگ همانند غذای انسان ها مهمترین موضوع برای زندگی کردن می باشد که نوع و کیفیت و اندازه آن بسار اهمیت دارد و تمام این ها همه بستگی به نژاد، سن و حتی اندازه سگ دارد.

اولین چیزی که هنگام آوردن موجود نازنینی به نام سگ به خانه به ذهنمان میرسد، موضوع غذای سگ است که برای تهیه آن چه کاری باید کرد و یا چه نوع هایی وجود داره و یا حتی چه غذایی برایش مناسبه و کدوم موارد براش مناسب نیست. و یا حتی شاید برای ما قیمت غذا خیلی مهم باشه که کدام غذا اقتصادی تر می باشد. در این جا میخوایم به تمام این سوال ها پاسخ بدیم تا انتخاب درستی داشته باشیم.
انواع غذای سگ
ما برای دادن غذا به سگ میتوانیم در حالت کلی دو نوع را انتخاب کنیم که یکی غذای خشک و دیگری غذای خانگی می باشد.

درواقع غذای خانگی سگ چیز خاصی نیست و درست کردن آن بسیار ساده هست و حتی ساده تر از درست کردن غذا برای انسان چرا که بیشتر پزشکان بر این باورند، غذایی که به سگ خود میدهید هیچ گونه ادویه خاصی نداشته باشد و صرفا پخته شود. موادی که میتوانیم در تهیه غذای خانگی برای سگ استفاده کنیم شامل: گوشت مرغ، گوشت قرمز، سیب زمینی، هویج و…. می باشد که بسیار ساده تهیه می شوند.

دسامبر20, 2019
by admin

ماست برای سگ

خواص ماست برای سگ ماست برای سگ ها یکی از غذاهایی محسوب می شود که از ارزش غذایی خوبی برخوردار است. پس میتوان آن را در دسته غذاهای مفید برای سگ به شمار آورد که در ادامه با برخی از خواص آن آشنا می شویم.

غذای سگ